SZAKMAI VERSENY EREDMÉNYEK
2020-21-es tanév
ÁSZÉV siker
Az Ágazati és ágazaton belüli specializáció Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak versenyének első fordulóján iskolánk tanulói ismét szép sikereket értek el. Külön dicséretes, hogy Automatikai és elektronikai ismeretek tantárgyból 7 nevezett tanulónk közül hat jutott az országos döntőbe, közülük Szabó Dávid Mihály az első helyen végzett.
Automatikai és elektronikai ismeretek:
1. Szabó Dávid Mihály | 12.A | |
3. Csókás Gergő Levente | 12.B | |
10. Bőczén Koppány András | 12.B | |
18. Kozma Ágoston András | 12.B | |
19. Papp Richárd Imre | 12.B | |
23. Szebényi Márton | 12.B |
Felkészítő tanáruk: Horváthné Tőkei Zsuzsanna.
Gépgyártás-technológiai ismeretek:
29. Hlavács Levente Balázs | 12.F |
Felkészítő tanára: Borsos István.
Gratulálunk!
2019-20-as tanév
Kódolj határok nélkül!
2020. szeptember végén került sor iskolánkban a NISZ és a Belügyminisztérium szervezésében a "Kódolj határok nélkül! Országos nyílt forráskódú programozó verseny" győzteseinek díjátadó ünnepségére. Az első helyért járó értékes nyereményeket Blaskó Barna, Karsza Levente és Varga Máté immár 11. C osztályos tanulóink vehették át.
Felkészítő tanáruk: Karikó-Tóth Tamás. Gratulálunk az elért eredményekhez!
A versenyről ITT tudósítottunk korábban.
ÁSZÉV siker
Az Ágazati és ágazaton belüli specializáció Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak versenyének első fordulóján Automatikai és elektronikai ismeretek tárgyból iskolánk tanulója Horváth Benedek az első helyen végzett, így bejutott az országos döntőbe.
Felkészítő tanára: Horváthné Tőkei Zsuzsanna.
Gratulálunk!
OSZTV sikerek
Az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen az első forduló alapján a versenyek válogatójába továbbjutottak:
Surák Gergő Tibor | 5/13.D | Informatikai rendszerüzemeltető |
Varga Dávid | 2/14.C | Informatikai rendszerüzemeltető |
Gyulai Dániel | 2/14.F | Mechatronikai technikus |
Béres Balázs | Ksz/12.GE | Villanyszerelő |
Lakati Krisztián | Ksz/12.GE | Villanyszerelő |
2018-19-es tanév
Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV), döntő
Villamosipar és elektronika ismeretek
7. Frankó Máté | +100 felvételi pont |
Informatika ismeretek
11. Barta Botond | +50 felvételi pont | |
13. Orosz Bence | +50 felvételi pont |
Gépészet ismeretek
6. Jóna Benjámin | +100 felvételi pont |
2017-18-as tanév
Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV), döntő
Villamosipar és elektronika ismeretek
8. Peller Gábor | +100 felvételi pont | |
10. Molnár Martin | +100 felvételi pont | |
14. Aklan Péter | +50 felvételi pont |
Gépészet ismeretek
16. Szöllősi Máté | +50 felvételi pont |
2016-17-es tanév
Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV), döntő
Villamosipar és elektronika ismeretek
1. Venyercsány András | +100 felvételi pont | |
7. Szénási Attila | +100 felvételi pont | |
13. Szij Tamás | +50 felvételi pont |
2012-13-as tanév
Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny (SZÉTV)
Elektrotechnika-elektronika szakmacsoport
9. Káncz Krisztián 12. A | +100 felvételi pont | |
24. Hegyi Péter 12. A | +25 felvételi pont | |
27. Szinger Ádám 12. A | +25 felvételi pont | |
29. Hollender Dávid 12. A | +25 felvételi pont | |
32. Földesi Dávid 12. A |
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV)
Elektronikai technikus
4. Kósa András 2/14.A | teljes vizsgamentesség |
Erősáramú elektrotechnikus
3. Pere Viktor 2/14. A | teljes vizsgamentesség | |
4. Demeter Márk 2/14.A | vizsgamentesség a 0900-11 ésa 0929-11 vizsgamodulokból |
Informatikai hálózattelepítő és –üzemeltető
1. Szabó Dániel 2/14.C | teljes vizsgamentesség | |
8. Konczos András 2/14. D | vizsgamentesség a 1142-06, 1143-06 és a 1168-06 vizsgamodulokból | |
14. Kun Zsolt 2/14. C | vizsgamentesség a 1142-06, 1143-06 és a 1168-06 vizsgamodulokból |
Gazdasági informatikus
3. Kelecsendi Krisztián 2/14.C | teljes vizsgamentesség | |
8. Szabó Kitti 2/14. C | vizsgamenetesség a 1142-06 és a 1143-06 vizsgamodulból | |
9. Szűcs Tamás 2/14. C | vizsgamenetesség a 1142-06 és a 1143-06 vizsgamodulból | |
10. Takács Patrícia 2/14.C | vizsgamentesség a 1143-06 vizsgamodulból |
- 1
- 2